Мінеральна вата

В наш час на ринку будівельних матеріалів представлений широкий вибір різноманітних утеплювачів. Це пінопласт, пінополістерол, вата (скло і базальтова). Але який краще використати саме у вашому будівництві? В наших статтях ми спробуємо розповісти детальніше для яких цілей використовується кожен із них.

 

Сьогодні ми розповімо вам про мінеральну вату.

 

 

Мінеральна вата – характеризується низькою теплопровідностю, здатністю до теплоощадження, стійкість до горіння, шумоізоляції, деформації, непоганим показником гідрофобності, тривалий термін експлуатації.

Різновид мінеральної вати залежить від матеріалу, з якого вона була виготовлена;

 

Скловата

 

 

Вихідною сировиною для виробництва скловати є пісок, сода, доломіт, вапняк, бура. Сучасні виробництва використовують до 80% склобою

Скловата – це шумо і теплоізоляційний волокнистий матеріал. Частіше всього являється продуктом переробки відходів скла та кремнієвмісних гірських порід. Матеріал є екологічно безпечним, за винятком фенол формальдегідних смол, які є сполучним елементом.

У цього матеріалу є свої переваги;

Морозрстікість, вогнестійкість, низька вартість, зручний в застосуванні, легкий монтаж, стійкий до різних температур, несприятливий до хімічних реагентів, паропроникність,

А також і недоліки;

Низька щільність завдяки чому теплоізоляція нижча ніж у базальтової вати, піддається усадці, підвищена крихкість волокон.

 

В нашому магазині представлена скловата таких виробників;

 

Knauf

 

 

Одна з найбільших світових компаній, що спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів, також займає передові позиції в сегменті мінеральної вати. Крім загальних переваг вказаних для даного матеріалу, вата Knauf відповідає стандартам і виготовляється за німецькими технологіями.

 

НЕМАН

 

 

Виробляється в Білорусії, до переваг цього виробника можна віднести те що в упаковці він стиснутий в 7 разів. Такий метод упаковки робить його компактнішим що зручно для транспортування. Вата неман найчастіше використовується для утеплення стельових конструкцій, а також для покрівельних робіт.

 

Isover

 

 

Достатньо відомий бренд на нашому ринку. В асортименті даного виробника мінеральна вата для проведення різноманітних утеплювальних робіт. Таких як, покрівля, фасад, каркасні конструкції та внутрішні роботи. Упаковується в рулони, бувши стиснутою у два рази. При використанні необхідно залишити на деякий час в розгорнутому стані, щоб матеріал прийняв потрібну форму.

 

Базальтова вата

 

 

Найкращі показники серед мінеральних утеплювачів має базальтова вата. Сировиною для виготовлення базальтової вати є базальт, діабаз, габро з додавання вапнякових гірських порід.

Базальтова вата має низький коефіцієнт теплопровідності. Допустимий температурний діапазон експлуатації даної вати від -190С до +1000 с. Вона не горить, а при великій температурі плавиться і спікається між собою.

 

Щільність базальтової вати впливає на міцність. М'яку вату використовують для утеплення покрівлі, перестінків, вентильованих фасадів. Щільнішу для утеплення фасадів, підлоги під заливку. Обираючи вату потрібно брати до увагинавантаження яке вона буде отримувати.

 

В нашому магазині представлена Базальтова вата таких виробників;

 

Роклайт

 

 

Являє собою плити з базальтових волокон. Як сполучна речовина використовується смола з низьким вмістом фенолу. Це підвищує екологічність матеріалу, що, безсумнівно, радує споживача. Утеплювач цей негорюч, вологостійкий, тепло зберігає чудово. Використовується для теплоізоляції приватних будинків. Їм можна ізолювати як горизонтальні, так і вертикальні або розташовані під кутом конструкції. Наприклад, стіни мансард, каркасних будинків, обшитих сайдингом, підлоги та перекриття. Навантаження при цьому передбачаються не дуже високі.

 

Технофас 

 

Це негорючі, гідрофобізовані тепло, звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на нізкофенольном сполучному.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(096) 809-08-87
(093) 809-08-87
(050) 430-88-86
Написати повідомлення
 
 
Швидке замовлення:


Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: