Утеплення фасаду пінопластом

В наш час на ринку будівельних матеріалів представлений широкий вибір різноманітних утеплювачів. Це пінопласт, полістерол, вата (скло і базальтова). Але який краще використати саме у вашому будівництві?. В наших статтях ми спробуємо розповісти детальніше для яких цілей використовується кожен із них..

Сьогодні ми розповімо вам про пінопласт- Сфера застосування його дуже широка. Але саме частіше його використовуютьв Будівництві чи пакуванні.

 

 

Сам пінопласт складається з великої кількості повітряних бульбашок які між собою з’єднанні полістирольною плівкою. Завдяки такій конструкції повітря в середині пінопластового листа забезпечує тепло та звуко ізоляцію а також відносну паро та гідро ізоляцію приміщення.

Найчастіше пінопласт використовують для утеплення фасадів, балконів, лоджії та горищного перекриття.

 

 

Як і будь який матеріал пінопласт має свої переваги та недоліки

До основних переваг відносять;

       1. Ефективна теплоізоляція- завдяки якій в літку прохолодно, а в зимку тепло в будинку

       2. Висока шумо та звукоізоляція.

       3. Екологічно чистий матеріал.

       4. Легкий та зручний матеріал.

       5. Довговічний матеріал.

       6. Вологостійкість.

До недоліків можна віднести

       1. Він є доволі ламким матеріалом – пінопласт не використовують як несучий матеріал в будівництві. Тобто для утеплення підлоги він  годиться тільки під лаги, на фасаді він покривається штукатуркою з використанням армуючої сітки.

       2. Боїться довгого впливу прямого сонячного проміння - після тривалого впливу сонячного проміння на пінопласт він робиться крихким та    начинає осипатись - тому рекомендується після монтажу покривати його штукатурками чи шпаклівками. 

 

 

          3.Піддається руйнуванню гризунами - тому його рідко використовують для облицювання фундаментів та цокольних приміщень.

 

 

  Як ми бачимо переваг значно більше чим недоліків. Пінопласт є доволі зручним та універсальним матеріалом.

На нашому сайті Ви можете придбати пінопласт таких виробників як;

Вік буд - провідний вітчизняний виробник пінополістирольних плит (пінопласту), які використовують у системах теплоізоляції фасадів будівель і споруд.

 

Ансерглоб - Незмінно висока якість продукції – головний пріоритет компанії, На виробництві використовується сучасна сировинна база від провідних світових брендів, впроваджений потрійний контроль якості продукту, який здійснює сертифікована лабораторія.

Шпатен - рекомендуємо застосовувати в ситемах, що не створюють механічного навантаження на утеплювач

Ферозіт - Плити з експандованого полістиролу само загасаючі EPS ТМ «Ферозіт» виготовляються на сучасному європейському обладнанні. 

Техніка монтажу пінопласту.

Підготовка поверхні

Перш за все потрібно ретельно вивчити поверхню. Вона повинна бути відносно рівною, допустимий перепад 1-2 см. Якщо перепад більший дозволеного його потрібно заштукатурити. Також для якісної підготовки поверхні необхідно провести наступні заходи:

  • Зачистити стару фарбу;
  • Видалити сипучі ділянки;
  • Обробити ділянку грунтовкою.

Також потрібно звернути увагу на виступаючі конструкції на стіні такі як вентиляційні решітки, системи освітлення та ринви. Все це потрібно демонтувати перед початком робіт для забезпечення більш якісного монтажу.

Монтаж утеплювача

Самим оптимальним підходом важається подвійний підхід, тобто спочатку пінопласт приклеюється а потім прибивається спеціальними кріпленнями (грибками).

Для роботи знадобляться наступні матеріали;

Приклеювання.

Утеплення фасаду починається з нижньої частини.

На рівну стіну гребінкою нанести суміш розподіляючи її рівномірним шаром. Також наносячи більше чи менше клею можливо вирівнювати перепади стіни до 2 см. Прикладіть лист до обробленої стіни та обережно притисніть, не потрібно тиснути сильно, щоб не залишилось вм'ятин.

Рекомендується укладати листи в шаховому порядку щоб не сходились стики.

Прибивання.

Просвердлити перфоратором отвори за допомогою бура діаметром 10 мм. Спочатку забивайте грибки без цвяхів, дійте обережно, щоб не пошкодити пінопласт. Після того, як всі отвори будуть заповнені, забивайте цвяхи. При цьому грибок повинен просісти в пінопласт на 1-2 мм.

Після завершення монтажу пінопласту необхідно провести армувальні роботи.

Откоси та зовнішні кути проклеюються перфорованими кутами з прикріпленою сіткою (контрашульц).

На стіну потрібно нанести клейову суміш. Нарізану заздалегідь сітку прикласти до клейової поверхні і розгладити використовуючи шпатель або терку. Надлишки суміші рівномірно розподілити по стіні. Зверху сітку покрити шаром суміші товщиною в 2 мм, сітка не повинна проступати крізь суміш. При необхідності нанести другий шар. Через 2-3 дні можна ґрунтувати стіни і наносити фінішну штукатурку.

Отже, технологія утеплення фасаду пінопластом не представляє особливих складнощів навіть для непрофесіонала. Головне дотримуватися послідовності робіт і використовувати для цього відповідні матеріали. Які ви зможете придбати в нашому інтернет-магазині.

Проте монтаж вимагає певних навичок, тому якщо Ви невпевнені у своїх силах краще звернуться до фахівця.

 
 
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(096) 809-08-87
(093) 809-08-87
(050) 430-88-86
Написати повідомлення
 
 
Швидке замовлення:


Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: